Nowości marki Forchetto

2020-01-12
Nowości marki Forchetto

Nowości marki Forchetto


Szanowni Klienci w naszej ofercie pojawiły się kolejne nowości włoskiej marki Forchetto. Już teraz oprócz pięknych emaliowanych czajników w Forchetto Luna Cremoso i Forchetto Luna Nero, dostępny jest biały czajnik Forchetto Luna Bianco. Śnieżnobiały czajnik pięknie wpasuje się do nowoczesnych kuchni.

Forchetto Luna Bianco


Ponadto jeszcze w listopadzie w naszej ofercie dostępny będzie praktyczny, wielofunkcyjny i elegancki zestaw 4 desek na stojaku Forchetto Rucola. Każda deska w zestawie ma specjalne oznaczenia w postaci silikonowych, różnokolorowych wstawek, informujących o przeznaczeniu deski do danej grupy produktów.  Dzięki temu zestaw 4 desek na stojaku Forchetto Rucola pozwala na higieniczne przygotowywanie dań – unikamy sytuacji, w której używając jednej deski przenieślibyśmy bakterie np. z mięsa na warzywa.

zestaw 4 desek do krojenia forchetto


Kolejną nowością włoskiej marki Forchetto jest nowoczesny, obrotowy stojak na przyprawy Forchetto Aromatico. Przyprawnik składa się z obrotowej podstawy oraz 16 szklanych pojemników z odchylaną klapką przeznaczoną do dozowania przypraw. Stojak na przyprawy Forchetto Aromatico to pomysłowy sposób na przechowywanie przypraw, pozwalający na zachowanie ich długiej świeżości. Jednocześnie zestaw wspaniale prezentuje się w kuchni.

obrotowy przyprawnik zestaw do przyprawPokaż więcej wpisów z Styczeń 2020
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel