Informacje o sklepie


Firma ELDAR, właściciel domogo.pl, powstała w 2006 roku i zajmuje się importem do Polski oraz dystrybucją detaliczną i hurtową akcesoriów kuchennych i produktów dla domu. Specjalizujemy się w towarach wysokiej jakości, skierowanych do świadomego i wymagającego klienta. Klientów zainteresowanych zakupem hurtowym - w tym sklepy jak i punkty gastronomiczne (HORCEA) prosimy o kontakt z nami przed zakupem lub skorzystanie z platformy b2b www.eldarpoland.com

Jesteśmy bezpośrednim importerem i dystrybutorem na terenie Polski renomowanych marek z kilku krajów Europy: Vinzer (Szwajcaria) Granchio (Włochy), Amil Bestecke (Niemcy), Kesper (Niemcy), Ghidini (Włochy), Gipfel (Niemcy), Forchetto (Włochy), Orion (Czechy), Bergner (Austria/Hiszpania), Victorinox (Szwajcaria) oraz innych.

Obsługujemy jako hurtownia kilkadziesiąt sklepów w Polsce zarówno stacjonarnych jak i internetowych. Zajmujemy się głównie logistyką i dystrybucją w handlu hurtowym, obsługą innych sklepów internetowych w modelu dropshipping oraz sprzedażą detaliczną wysyłkową poprzez własny sklep domogo.pl i portale typu marketplace (allegro, emag, morele, carrefour, arena, amazon).

Nasz magazyn wysyłkowy znajduje się na ul. Wodociągowej 2, 17-332 Milejczyce (woj. Podlaskie) gdzie umożliwiamy też odbiór osobisty towaru.

Dane sprzedawcy:
Eldar Sebastian Sawicki
ul. Wodociągowa 2
17-332 Milejczyce, Poland
NIP: 542-295-65-80
REGON: 200160654
sklep (at) domogo.pl

KUPUJĄC U NAS ZYSKUJESZ:

- znakomitą jakość produktów
- 24 miesiące gwarancji na każdy produkt od daty zakupu
- szybką wysyłkę - produkty w naszym sklepie znajdują się w naszym magazynie
- profesjonalną obsługę
- pomoc i doradztwo w zakupach
ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY! :)
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel