Czarne czajniki na czarny tydzień!

2021-11-23
Czarne czajniki na czarny tydzień!

W ramach Black Week czarne modele czajników Forchetto dostępne są w obniżonych cenach. Promocją objęte są modele Luna, Moderno i Retro. To bestsellery naszego sklepu, zdecydowanie najbardziej cenione wśród Klientów.


Czarny czajnik w czarny tydzień - czajniki emaliowane Forchetto


Czajnik emaliowany Luna wyróżnia się największą pojemnością spośród wyróżnionych w tej promocji, liczącą 2,5l. Owalny kształt pozwala optymalnie wykorzystać przestrzeń w czajniku, co sprawia, że możemy w nim zagotować wodę dla sporej ilości osób. Czajnik Luna wyróżnia również głośny gwizdek - atut doceniany zwłaszcza przez starsze osoby. Cena czajnika Luna w ramach black week: 140,40 zł (cena regularna: 179,99zł)


Z kolei czajnik emaliowany Moderno to propozycja dla osób ceniących niebanalne, nowoczesne wzory. Charakterystyczny design od razu przykuwa uwagę. Czajnik posiada składaną rączkę i szeroką pokrywę ułatwiającą wlewanie wody. Pokrywa została wyposażona w silikonową uszczelkę, zapewniającą maksymalną szczelność czajnika. Cena czajnika Moderno w ramach black week: 188,99 zł (cena regularna: 209,99zł)

czajnik moderno


Kolejną propozycją jest czajnik emaliowany Retro. Czarny czajnik swoim wykończeniem nawiązuje do ponadczasowego, tradycyjnego stylu. Składana rączka i szeroka pokrywa ułatwa wlewanie wody. Czarna emalia pięknie się błyszczy i jest łatwa w czyszczeniu. Niewielka pojemność 1,6l jest idealna dla małej rodziny. Pozwala na znaczną oszczędność wody. Cena czajnika Retro w ramach black week: 139,50 zł (cena regularna: 159,99zł)


Wszystkie czajniki Forchetto są emaliowane zarówno na zewnątrz jak i w środku. Ponadto działają na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym na indukcji.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel