Promocja na Dzień Matki – czajniki Forchetto 10% TANIEJ!

2020-05-21

Każda Mama zasługuje na to co najlepsze, dlatego z okazji jedynego w swoim rodzaju święta przygotowaliśmy specjalną promocję na wysokiej jakości czajniki emaliowane marki Forchetto.

Do niedzieli, 24 maja włącznie, wszystkie czajniki Forchetto możesz kupić 10% TANIEJ. Wystarczy skorzystać z kodu rabatowego, który automatycznie zostanie aktywowany po kliknięciu w ten tekst: DZIEŃMATKI2020

Co dalej? Po prostu spróbuj dowiedzieć się, który model czajnika spodoba się Twojej Mamie najbardziej!

Czy będzie to nowoczesny czajnik z serii Luna? W tym przypadku do wyboru są trzy opcje kolorystyczne. Kolor czarny pięknie się błyszczy, a biały i kremowy wspaniale rozświetlą kuchnię.

Nowością od marki Forchetto jest uroczy czajnik emaliowany Retro, który mimo tradycyjnego kształtu posiada wszelkie nowoczesne udogodnienia. W związku z czym czajnik Retro będzie działał na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym na indukcji.

Czajniki Forchetto zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz są pokryte trwałą powłoką emaliowaną, która nie zmienia smaku wody i jest niezwykle łatwa w czyszczeniu. Ponadto produkty emaliowane pięknie wyglądają, ponieważ przyciągają wzrok niebanalnym połyskiem.

Z okazji Dnia Matki podaruj Mamie prezent, który będzie praktyczny i elegancki!

dzien matki promocja czajnik emaliowany


Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel