Ogrodowe nowości od marki Orion

2021-08-12

Nowoczesny stojak na kwiaty

Industrialny kwietnik pięknie wpasowuje się w aktualne trendy wyposażenia wnętrz. Nowoczesny stojak na kwiaty elegancko wyeksponuje ulubione rośliny i nada wnętrzu charakteru. Wykonany z wysokiej jakości materiałów – drewna sosnowego i lakierowanego na czarno metalu. Posiada 4 podstawki umieszczone na różnych wysokościach. Za sprawą oryginalnej konstrukcji możemy nietypowo ustawić rośliny doniczkowe. Kwietnik sprawdzi się zarówno wewnątrz domu i jak świetnie wpasuje się w wystrój każdego tarasu lub balkonu.  

nowoczesny kwietnik

Wisząca podstawka pod doniczkę w stylu boho

Wisząca podstawka pod doniczkę to aktualnie jeden z najbardziej popularnych elementów wykorzystywanych do dekoracji wnętrz. Wykonana z wytrzymałego parcianego sznurka i drewna bambusowego wzmocnionego metalem, umożliwia powieszenie na dowolnej wysokości ulubionych roślin doniczkowych. Styl boho nadaje wnętrzu lekkości i jest chętnie wykorzystywany do ocieplenia pomieszczeń. Wisząca podstawka na kwiaty pięknie wygląda w sypialni, salonie a nawet na balkonie lub tarasie. Dzięki podwyższonym ściankom podstawki, mamy pewność, że doniczka z kwiatem nie przechyli się i nie spadnie po zawieszeniu.  

wisząca podstawka pod doniczkę

Wytrzymała palisada do trawnika

Palisada do trawnika to doskonały sposób na podzielenie przestrzeni naszego ogrodu. Płotek wykonany jest z odpornego na warunki atmosferyczne tworzywa sztucznego. Wyposażony został w długie szpikulce, tak zwane „kotwice”, które umożliwiają stabilne umieszczenie palisady w ziemi. To w jaki sposób zostanie ułożona, zależy tylko od naszej kreatywności! Możemy stworzyć z niej prosty mini-płotek lub okrągłe mini rabatki.

palisada do ogródka

Zestaw do nawadniania roślin

Zestaw szklanych kul do nawadniania roślin to doskonałe rozwiązanie jeśli kochamy rośliny, a często nie ma nas w domu. Szklany dozownik do roślin zadba o ich odpowiednie nawodnienie pod naszą nieobecność. Zestaw wykonany jest w kształcie sympatycznych ptaków, dlatego pełni również funkcję dekoracyjną. Uzupełnione szklane ptaszki zapewniają nawodnienie rośliny przez 2 tygodnie.

zestaw do nawadniania roślin

 

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel