Nowe zestawy do przypraw od marki Fissman

2022-02-11

Zestaw do przypraw z pojemnymi słoiczkami

Każdy zestaw do przypraw Fissman liczy 6 pojemnych, szklanych słoiczków wyposażonych w pokrywki z regulacją dozowania przypraw. Zakrętki mają 3 otwory. Wybieramy ten, który zapewni nam optymalną ilość wsypywanych przypraw. Otworki posiadają kolejno 4 małe dziurki, 1 małą dziurkę lub 1 większą. Słoiczki są wodoodporne, szczelne dzięki czemu zapewniają długie przechowywanie odpowiedniego aromatu przypraw. W zależności od potrzeb możemy zdecydować się na zestaw, którego pojemniczki liczą 110ml lub 90ml.

Przyprawnik obrotowy – jeszcze łatwiejszy dostęp do przypraw

Przyprawnik obrotowy Fissman to wygodny sposób na przechowywanie przypraw i na szybki dostęp do wybranych słoiczków. Obrotowa podstawa jest wygodna w użytkowaniu i stabilna. Przyprawnika nie trzeba przestawiać, żeby dostać się do wybranego słoiczka. Wystarczy go przekręcić.

przyprawnik obrotowy

Nowoczesny zestaw do przypraw czy klasyczny przyprawnik?

W najnowszej dostawie produktów marki Fissman znalazły się 3 modele przyprawników, spośród których każdy znajdzie design odpowiedni dla siebie. Nowoczesny zestaw do przypraw na kształt pochyłej wieży lub wodospadu doskonale wpasuje się w modernistyczne wnętrza. Z kolei obrotowe przyprawniki to wersja bardziej klasyczna i zdecydowanie ponadczasowa.  

 

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel