Nowe garnki i patelnie od marki Fissman

2021-10-18

 

Patelnia grillowa z odpinaną rączką Fissman REBUSTO

Patelnia grillowa z opinaną rączką Fissman Rebusto to produkt o wielofunkcyjnym zastosowaniu. Może służyć nie tylko do smażenia i grillowania potraw, ale również do zapiekania ich w piekarniku. To wszystko dzięki systemowi odpinanego uchwytu – korpus patelni sprawdzi się jako naczynie do pieczenia. Patelnia Fissman z serii Rebusto posiada dwa lejki umożliwające odlewanie nadmiaru tłuszczów i soków z potrawy. Wyróżniają ją solidne materiały: wykonana została z kutego aluminium pokrytego wielowarstwową powłoką nieprzywierającą Platinum, która – jak sama nazwa wskazuje – jest wzmocniona drobinkami platyny.

Patelnia z powłoką nieprzywierającą Fissman Promo

Kolejną nowością jest klasyczna patelnia z powłoką nieprzywierającą Fissman Promo. To patelnie, które doskonale sprawdzą się w codziennym użytkowaniu. Pokryte nieprzywierającą powłoką TouchStone, zawierającą cząsteczki kamienia – m.in. marmuru i granitu, dają możliwość smażenia z użyciem tylko niewielkiej ilości oleju. Wygodny, profilowany uchwyt, wykonany został z bakelitu dzięki czemu zostało zmniejszone ryzyko jego nadmiernego nagrzewania się. Patelnie z serii Promo dostępne są w różnych rozmiarach.

Wok z pokrywką Fissman Promo

Nowością jest również elegancki i nowoczesny wok z pokrywką Fissman Promo. Jak wszystkie patelnie z serii Promo, również ten produkt wykonany jest z wysokiej jakości aluminium, pokrytego powłoką kamienną TouchStone o mocnych właściwościach nieprzywierających. Pokrywka ze szkła hartowanego wyposażona jest w odpowietrznik pary. Wok z powłoką non-stick doskonale nadaje się do duszenia potraw i ich długiego gotowania. Dlatego sprawdzi się podczas przygotowania mięs, które wymagają dłuższej obróbki termicznej. Świetny do sosów i bigosu.

Garnek z pokrywką do odcedzania Fissman Promo

Garnek z nieprzywierającą powłoką TochStone z serii Promo, sprzedawany jest w zestawie z pokrywką do odcedzania. Pokrywka posiada specjalne otworki, umożliwiające odlanie wody z ugotowanych ziemniaków, warzyw, czy makaronu. Nadmiar pary wodnej powstającej podczas gotowania, znajduje swoje ujście w odpowietrzniku. Garnek Fissman Promo wyposażony został w uchwyty wykonane z bakelitu, które nie nagrzewa się i jest wygodny podczas podnoszenia naczynia.

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel