Nowe formy dostawy GLS - dostawa do 12.00 i dostawa w sobotę

2018-10-03
Opcja dostawy kurierem GLS oprócz dotychczasowej opcji dostawy standardowej została poszerzona o dwie dodatkowe opcje:

1) dostawa w sobotę
2) dostawa w następny dzień roboczy (poniedziałek-piątek) do godziny 12.00

Dostawa w sobotę
Ta forma dostawy zostaje wprowadzona jako wyjście naprzeciw Państwa oczekiwaniom w związku z różnymi bardziej lub mniej przewidzianymi sytuacjami. Zdarza się, że mają Państwo potrzebę zamówienia czegoś w trybie pilnym na weekend (na przykład prezent na urodziny). W tej sytuacji ogromną pomocą jest dostawa kurierem GLS realizowana w soboty. Zgodnie z naszymi standardowymi czasami realizacji zamówień, te złożone w czwartek wieczorem i w piątek do południa jesteśmy w stanie nadać jeszcze w piątek z dostawą na sobotę!

Dostawa do godziny 12.00
To także dodatkowa usługa, która może być wykorzystywana w sytuacjach newralgicznych, gdy naprawdę czas jest najbardziej istotnym elementem. Takie paczki są dostarczane zawsze priorytetowo w pierwszej kolejności. Przy paczkach standardowych często się zdarza, że kurierzy dostarczają paczkę nawet jeszcze przed 12.00, ale w opcji standardowej nie ma 100% pewności w jakich godzinach paczka zostanie dostarczona i zależy od obłożenia kurierów i rozplanowania trasy na konkretny dzień.


Obie usługi są oferowane przez firmę kurierską GLS jako dodatkowo płatne. Różnica w cenie jest spora i z tego względu też taka usługa w naszej ofercie jest droższa niż kurier GLS standardowy. Usługa kurier do 12.00 i dostawa w sobotę jako usługa dodatkowa nie jest objęta darmową dostawą przy zamówieniach na kwotę od 200zł, tak jak w przypadku wszystkich innych sposobach dostarczenia przesyłek. 
pixel