Dostawa produktów marki Victorinox

2021-05-14

Szanowni Klienci, uzupełniliśmy stany magazynowe szwajcarskiej marki Victorinox. Ponownie do sprzedaży trafiają niezastąpione noże i obieraczki oraz wielofunkcyjne scyzoryki. Zachęcamy do zapoznania się z listą towarów.

Przybory kuchenne Victorinox słyną z wysokiej jakości, dużej wytrzymałości i przede wszystkim ze znakomitej ostrości. Za niepozornym, kolorowym wyglądem noży, czy obieraczek kryją się nadzwyczaj ostre ostrza.

Ogromną popularnością cieszy się nóż ząbkowany Victorinox, który sprawdzi się nie tylko przy krojeniu warzyw i owoców, typu pomidory, czy ogórki, ale dzięki ząbkowanemu wykończeniu z powodzeniem możemy nim kroić także chleb, czy niektóre produkty mięsne. To wielofunkcyjny gadżet, który od pierwszego użycia zaskarbia sympatię szefów kuchni. Dostępny w wielu wersjach kolorystycznych.

Niezwykle przydatna w każdej kuchni jest solidna obieraczka do warzyw. Marka Vicotrinox oferuje zarówno obieraczki poziome jak i pionowe. Każda z tych propozycji wyróżnia się wygodnym uchwytem, który nie ślizga się i umożliwia stabilne trzymanie narzędzia. Oczywiście, jak wszystkie przybory tej marki, również obieraczki posiadają wyjątkowo ostre wykończenie ostrzy.

obieraczka victorinoxW naszej ofercie mogą Państwo znaleźć również wielofunkcyjny scyzoryk Victorinox Huntsman. Niezwykle praktyczne, bardzo ostre o eleganckim wykończeniu kolorystycznym, scyzoryki Victorinox będą udaną propozycją na prezent. W zależności od modelu, scyzoryk może posiadać 13 lub 15 funkcji. Scyzoryk Victorinox wykonany został z najwyższej jakości stali nierdzewnej.

Jeśli szukają Państwo nowych noży do kuchni, które będą służyć latami, śmiało możemy polecić zestaw szwajcarskich noży Victorinox. W zestawie znajduje się 5 sztuk noży o różnym przeznaczeniu. Wykonane ze stali nierdzewnej, posiadają stabilny, czarny uchwyt z tworzywa. Niezawodna jakość w atrakcyjnej cenie.

 

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel