Nowości marki Kesper

2020-02-21
W ostatnim czasie przyjęliśmy kolejną dostawę produktów marki Kesper. Niemiecka firma specjalizuje się głównie w produktach naturalnych i drewnianych. Najczęściej wykorzystywanym przez nią materiałem jest bambus, ceniony ze względu na swoje ekologiczne i antybakteryjne właściwości.


W kuchennych trendach w dalszym ciągu panuje moda na akcesoria naturalne. Stąd Klienci sklepu domogo.pl chętnie sięgają po drewniane deski do krojenia, bambusowy wkład do szuflady, czy melaminowy pojemnik na chleb. Wszystkie te produkty pojawiły się w ostatniej dostawie marki Kesper. Przygotowaliśmy również kilka nowości.


Wkład do szuflady na sztućce

Najchętniej wybierany produktem marki Kesper, jest rozsuwany wkład do szuflady na sztućce i inne gadżety kuchenne. Dostępnych jest kilka rozmiarów tych pojemników:


Wkład do szuflady na sztućce Kesper 32-38cm
Wkład na sztućce do szuflady rozsuwany Kesper 26-49cm
Wkład do szuflady rozsuwany Kesper 35-58cm

Ten ostatni cieszy się zdecydowanie największą popularnością. Zapewne odpowiada za to jego praktyczny rozmiar. Pojemnik ma zakres regulacji od 35cm do 58cm oraz posiada aż 8 przegród do przechowywania. Ponieważ w nowoczesnej kuchni dominują duże szuflady, ten wkład idealnie wpasuje się do ich wnętrza.


Deska na płytę indukcyjną

Masz małą kuchnię i niewiele miejsca do przygotowywania posiłków? Jeśli korzystasz z płyty indukcyjnej, to jest pewien sposób na zorganizowanie dodatkowej przestrzeni do krojenia. W tej sytuacji dobrym rozwiązaniem będzie drewniana deska na płytę indukcyjną. Podobnie jak większość drewnianych produktów marki Kesper, ta deska również została wykonana z ekologicznego bambusa. Deskę stawia się na płycie, dzięki czemu zabezpiecza się kuchenkę i jednocześnie zyskuje dodatkowy blat. Deski na płytę występują w kilku rozmiarach:Deska do płyty indukcyjnej duża 52x28cm
KESPER Deska na płytę indukcyjną duża 50x28cm KESPER

Nowości marki Kesper

W ostatniej dostawie pojawiło się również kilka nowości. Rozszerzamy naszą ofertę mebli od marki Kesper. Aktualnie z oferty wnętrzarskiej można wybrać m.in. stojak na kwiaty biały lub w kolorze dąb sonoma. Kwietniki pomieszczą 4 doniczki o średnicy do 20 cm. W modzie pozostaje również szafka na buty z siedziskiem oraz szafka na buty z pojemnikiem na szale. Każda  z nich występuje w kilku wersjach kolorystycznych i rozmiarach. Dzięki temu meble doskonale wpasują się do każdego pomieszczenia – nawet wąskiego przedpokoju, charakterystycznego dla mieszkań w bloku.

 

Interesującą nowością jest kosz na śmieci z dwoma pojemnikami do segregacji odpadów. Ciekawym rozwiązaniem jest ukrycie pojemników w eleganckiej szafce na kółkach. Taki kosz na śmieci może być wygodnym wyborem do niewielkich kuchni, ponieważ zyskuje się nie tylko dodatkową przestrzeń na odpady, ale również blat kuchenny i szufladę. Kosz na śmieci segregowane dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych:kosz na odpady segregowane

pojemnik na odpady segregowane

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel