Nowe szafki od marki Kesper

2020-03-16
Masz małą kuchnię, lub po prostu chcesz w elegancki sposób ukryć kosz na śmieci? W Polsce tradycyjnie kosz na śmieci można znaleźć pod zlewem :) Ale zazwyczaj nie ma tam zbyt wiele miejsca. Dlatego do oferty wprowadziliśmy efektowne szafki z pojemnikami na śmieci, które wyposażone są w dodatkowy blat oraz kółka, umożliwiające przesuwanie mebla.


Szafka kuchenna z koszem na śmieci marki Kesper wpisuje się w nowoczesne trendy w wyposażeniu kuchni. Dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych i stylach, dlatego sprawdzi się praktycznie w każdym wnętrzu.

szafka z koszem na smieci


Kosz na śmieci w zabudowie to idealna propozycja dla osób, które cenią rozwiązania wielofunkcyjne. W naszej ofercie znajdą Państwo szafki z dwoma pojemnikami, czy z dodatkową szufladą. Mebel ma wygodny system uchylania drzwi, który również zabezpiecza przed wydostawaniem się nieprzyjemnych zapachów.


Szafka z pojemnikami może służyć również do przechowywania żywności, np. ziemniaków, czy cebuli.

Kosze na śmieci w szafce kuchennej:


Szafka kuchenna z 2 pojemnikami do segregacji śmieci i szufladą dąb sonoma

Szafka kuchenna z 2 pojemnikami do segregacji śmieci i szufladą biała

Wąska szafka kuchenna z pojemnikami do segregacji śmieci kolor biały

Interesującą nowością jest również mobilna, wąska szafka z uchwytem, która sprawdzi się jako szafka łazienkowa, lub kuchenny regał na kółkach. Jeśli potrzebujecie nowoczesnego barku, który można swobodnie przesuwać, to ten mebel idealnie sprawdzi się również w tej roli. Wąski regał na kółkach posiada aż 3 półki, które swobodnie pomieszczą szklane butelki, słoiki, czy detergenty łazienkowe.

szafka łazienkowa mobilny barek na kółkach

W ofercie mebli od marki Kesper mamy również praktyczne i pojemne regały na buty. Zarówno my, jak i nasi Klienci lubią rozwiązania oferujące wiele korzyści w jednym, dlatego szafki marki Kesper, mogą być używane nie tylko do przechowywania obuwia, ale również jako regał na książki, do uporządkowania zabawek w pokoju dziecięcym, czy nawet jako dodatkowy, efektowny mebel i siedzisko w salonie.


Szafka na buty z siedziskiem utrzyma ciężar do 150 kg. Niektóre modele posiadają uchylany schowek, na szale, chusty, czy przybory do czyszczenia obuwia. Dostępne są w różnych rozmiarach, doskonale wpiszą się w wąski korytarz jak i uzupełnią wolną przestrzeń w większym pomieszczeniu.


W naszej ofercie znajdą Państwo regały na buty w kolorze białym i dąb sonoma. Meble można ze sobą łączyć, uzyskując w ten sposób większy zestaw.

Poza typowymi regałami na obuwie, na domogo.pl dostępna jest również szafka teleskopowa. Chromowane rurki można rozsunąć, regulując długość mebla. Organizer teleskopowy będzie wygodny w użyciu, w momencie kiedy spodziewamy się gości i musimy uporządkować większe ilości butów. Stabilny regał dodatkowo posiada 3 poziomy wysokości.

regał na buty teleskopowy


Szafka na buty z siedziskiem:

Szafka na buty Kesper z siedziskiem i szufladą biała

Szafka na buty z siedziskiem dąb sonoma

Wysoka szafka na buty do przedpokoju Kesper

Szafka na buty biała Kesper 15914 ze schowkiem i siedziskiem

Szafka na buty Kesper ze schowkiem i siedziskiem dąb sonoma

Mała Szafka na buty z siedziskiem Kesper biała

Szafka na buty z siedziskiem Kesper brązowa

Regał teleskopowy rozsuwany na buty 

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel