Dostawa produktów marki Kesper 29.01.2020

2020-01-30

Dostawa produktów marki Kesper

Wkład do szuflady na sztućce

Na stan magazynowy wraca bambusowy wkład do szuflady na sztućce, dostępny w różnych rozmiarach. Wkład do szuflady marki Kesper ma dodatkowy atut, w postaci funkcji rozsuwania, dzięki czemu zyskuje dodatkową komorę na przechowywanie gadżetów kuchennych. Ponadto rozsuwany wkład do szuflady na sztućce ułatwia dopasowanie pojemnika do wielkości szuflady.

wkład do szuflady na sztućce wkład na sztućce

Szklana deska różne wzory

W dostawie nie mogło zabraknąć oczywiście niezwykle popularnych szklanych desek. Deska szklana dobrze sprawdzi się zarówno przy krojeniu produktów, jak również przy ich podawaniu. Deska z hartowanego szkła może służyć za podstawkę do podawania przekąsek. Szklana deska jest odporna na wysokie temperatury, z tego powodu można jej używać jako podstawki pod garnek. Szklana deska marki Kesper dostępna jest w różnych rozmiarach i wzorach.

deska szklana deska z hartowanego szkła szklana deska

Dziadek do orzechów z pojemnikiem

Zimą chętnie sięgamy po orzechy. Ta zdrowa przekąska ma wiele zalet. O właściwościach zdrowotnych orzechów przeczytacie tutaj: Orzechy - właściwości. Orzechów wspaniale komponują się z ciastami. Z tego powodu mogą Państwo zakupić w sklepie domogo.pl dziadek do orzechów z pojemnikiem. Dostępny jest zarówno dziadek do orzechów ze zwykłym pojemnikiem na orzechy, jak również dziadek do orzechów z pojemnikiem na łupiny.
dziadek do orzechów z pojemnikiem
Oto lista niektórych produktów marki Kesper, dla których uzupełniliśmy stany magazynowe:

Zestaw do orzechów KESPER dziadek i pojemnik na łupiny
Dziadek do orzechów z pojemnikiem Kesper
Chlebak Kesper z deską do krojenia owalny szary
Deska szklana KESPER 30 x 20 - Tulipan
Deska szklana KESPER 30 x 20 - zioła
Łyżki do serwowania bambusowe 2szt KESPER
Deska szklana Paprika i Chili KESPER 30 x 20
Wkład do szuflady rozsuwany Kesper 35-58cm
Wkład na sztućce do szuflady rozsuwany Kesper 26-49cm

Nowości marki Kesper

Stojak na kwiaty

Mamy również dla Państwa kilka nowości. Jedną z nich jest kwietnik, który będzie pasował do jasnych, nowoczesnych wnętrz. Stojak na kwiaty to idealny mebel do wyeksponowania kwiatów doniczkowych lub innych gadżetów. Kwietnik może służyć również jako półka na różnego rodzaju dekoracje. Dostępny jest w dwóch kolorach: białym i dąb sonoma.

stojak na kwiaty kwietnik

Szafka na buty

Kolejną nowością jest szafka na buty. Szafka na buty marki Kesper dostępna jest w różnych kolorach, stylach i rozmiarach. Dzięki temu możesz wybrać model idealny do Twojego wnętrza. Szafka na buty posiada wygodne siedzisko, a niektóre modele mają specjalny pojemnik na chusty, szale, lub przybory do czyszczenia butów który znajduje się pod otwieraną ławeczką.


Oto lista nowości marki Kesper:

Szafka na buty Kesper ze schowkiem i siedziskiem
Szafka na buty z siedziskiem Kesper brązowa
Szafka na buty Kesper z siedziskiem biała
Szafka na buty z siedziskiem Kesper
Stojak na kwiaty biały Kesper
Stojak na kwiaty dąb sonoma
Zestaw podstawek pod jajkaWięcej produktów marki Kesper dostępnych jest tutaj.

pixel