Co nachętniej wybieraliście w lutym?

2020-03-10
Zapraszamy na nasze podsumowanie dotyczące bestsellerów miesiąca. Tym razem sprawdzamy, jakie produkty, były najchętniej kupowane w lutym.

Przyprawnik obrotowy stojak na przyprawy 16 słoiczków


Na podium najlepiej sprzedających się produktów, niewiele się zmieniło. W dalszym ciągu najchętniej kupowanym produktem jest przyprawnik obrotowy marki Forchetto. Klientów zachwyca nie tylko jego oryginalny design, ale również wygoda użytkowania. 16 szklanych słoiczków posiada otwory z regulatorem dozowania przypraw. Co więcej słoiki zostały zamontowane na stabilnym, obrotowym stojaku, dzięki czemu mamy dostęp do przypraw z każdej możliwej strony. Specjalnie dla naszych Klientów od niedawna na domogo.pl, w zestawie z przyprawnikiem można kupić eleganckie naklejki z nazwami przypraw. Do kupienia tutaj: Obrotowy przyprawnik z naklejkami

Czajnik emaliowany czarny Forchetto Luna Nero


Marka Forchetto w ofercie posiada także wysokiej jakości emaliowane czajniki. Klienci chętnie kupują piękny, emaliowany czarny czajnik Luna Nero. Oko przykuwa jego niepowtarzalny kształt i połysk. Czajnik wspaniale prezentuje się zarówno w ciemnych kuchniach, jak i tych zupełnie białych, nowoczesnych wnętrzach. Dobrze kontrastuje z szafkami z błyszczącym wykończeniem.  Trzeba również zauważyć, że czarny czajnik, to wybór niezwykle praktyczny, ponieważ nie tylko dobrze wygląda, ale na ciemnej powierzchni nie widać zabrudzeń. Jednak w przypadku czajników emaliowanych, nie należy martwić się o plamy z tłuszczu, gdyż czajnik, dzięki swojej powłoce, jest łatwy w czyszczeniu.

Czarna deska szkło hartowane KESPER 


Czarny kolor cieszy się sporą popularnością w trendach w wyposażeniu kuchni. Oprócz czarnych czajników, do kompletu chętnie wybierane były czarne deski ze szkła hartowanego. Szklana deska to produkt wielofunkcyjny. Może służyć jako podstawka pod gorące naczynia, czy po prostu jako deska do krojenia. To wygodny wybór także ze względów higienicznych. Szklaną deskę łatwo się czyści – wystarczy w tym celu umyć ją płynem do mycia naczyń i ciepłą wodą, w przeciwieństwie do desek drewnianych, które należy często wyparzać.

Zestaw desek do krojenia na stojaku Forchetto Rucola


Pozostając w temacie higienicznych desek do krojenia. W bestsellerach w dalszym ciągu gości zestaw desek do krojenia w podstawce Forchetto Rucola. Zestaw świetnie prezentuje się na kuchennym blacie, jednak jego największym atutem jest fakt, że każda z desek przeznaczona jest do innego typu produktów. Pod ręką mamy więc deski do krojenia mięsa, warzyw, ryb i innych artykułów spożywczych.  Deski na stojaku są łatwe do utrzymania w czystości, ponieważ można je myć w zmywarce.

Obieraczka ząbkowane ostrze czarna Victorinox


Nowością wśród bestsellerów miesiąca jest obieraczka ząbkowana marki Victorinox. Wszystkie produkty szwajcarskiej marki Victorinox charakteryzują się bardzo dobrą jakością wykonania. Marka od lat zajmuje się produkcją noży, czy scyzoryków, a nawet noży oficerskich stąd ma doświadczenie w produkcji ostrych i niezawodnych narzędzi. Chociaż obieraczka ząbkowana Victorinox wygląda niepozornie, to gwarantujemy, że po jej użyciu, wszystkie inne przybory do obierania wylądują na dnie szuflady.

Pozostałe bestsellery miesiąca:
Zestaw do orzechów z pojemnikiem na łupiny Kesper
Forma silikonowa do pieczenia chleba ECO GIPFEL
Tygielek do kawy na indukcję 500 ml Gipfel
Deska do krojenia szklana Paprika i Chili
Wkład do szuflady na sztućce rozsuwany Kesper 35-58cmPodziel się swoim komentarzem z innymi
pixel